تبلیغات
دوشیکاچی - انتقاد بسیج‌دانشگاه‌علوم‌پزشكی‌بهشتی به كواكبیان


دوشیکاچی

به مالک بگوئیدبرگرددمردم تحمل سختی ندارند،ولی افسوس اینجاست ،مردمی که تاب علی ندارندحجاج درانتظارشان است

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در انتقاد از مراسم 16 آذر انجمن اسلامی مستقل این دانشگاه تاکید کرد: اگر قرار بود دانشجوی ایرانی ...

به گزارش رجانیوز، متن بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی که در انتقاد از مراسم 16 آذر انجمن اسلامی این دانشگاه و سوت و کف زدن های دانشجویان در شب شهادت امام سجاد (ع) صادر کردند به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

مثلهم کمثل الذی استوقد نارا فلما اضاءت ما حوله ذهب الله بنورهم و ترکهم فی ظلمات لایبصرون ( 17/ سوره‏ی بقره)

امروز شاهدیم که برخی کم دقتی ها و غفلت ها، در صحن مقدس دانشگاه که دیگر نه محل جولان دادن تفکرات بیگانه که سنگریست برای پرواز دانشجویانی که به قصد جهاد، غسل شهادت کرده اند و پا به میدان علم نهاده اند، محیط پاک دانشجویی را تبدیل به جولانگاه سیاسی سلایق و عقایدی می کند که در ماه محرم الحرام، ماه خون خدا، و ایام شهادت امام معصوم، کف و سوت می زنند و هلهله می کنند و اینچنین خود را داعیه دار جریان روشنفکری و آزادیخواهی می شمارند و با استفاده از کلمات مقدسی مثل عدالت، آزادیخواهی و استکبار ستیزی، ذهن دانشجو را به بازی گرفته و محیطی برای اجرای مغلطه های سیاسی خویش فراهم می آورند، جای تاسف است که عده ای از افراد دانشجو نما و به دور از ارزشهای نظام و انقلاب، که خود را منتصب به تشکلی ارزشی و ولایت مدار می دانند و حتی از اهداف و رسالت عظیم روشنگری این تشکل مطلع نیستند به طرفداری از شخصی برخیزند که برائت از فتنه گر را کاری مسخره و مزخرف می خواند حال آنکه مسلمین در مناسک حج از کفار و دشمنان برائت می جویند؟

 و امام خامنه ای مدظله العالی موضع گیری در برابر فتنه گر را لازم می دانند، کسی که حرکت مردم را بی ارزش می داند درحالی که اساس انقلاب اسلامی آیه ی " ان تقوموا لله مثنی و فرادی " است.

و اما واژه ی آزادی که لقلقه ی زبان سیاست بازان شده است و امروز می بینیم آزادی شعاریست ملعبه ی دست عوام فریبان، مایه ی تاسف است که عده ای از اعضای انجمن اسلامی مستقل دانشگاه با این جماعت عوام فریب هم صدا شده و رسالت عظیم روشنگری خود را لابه لای سیاسی بازی های عده ای گم کنند ...

و اگر شما به معنای واقعی کلمه آزادی را مطالبه می کنید چرا به افراد جبهه های دیگر اجازه ی صحبت کردن نمی دهید؟ و از اینکه دانشجویان صحبت های موضع مقابل شما را بشنوند می ترسید و نگرانید؟

مایه ی شرمساریست که در صحن مقدس دانشگاه، در مراسمی که مسئولین مجوز اجرایش را صادر کرده اند و تحت لوای انجمن اسلامی مستقل دانشگاه برگزار می شود، شخصی به خود اجازه دهد گستاخانه به دولتی که خوب یا بد هم اینک در راس امور اجرایی کشور قرار دارد، حمله کند و رئیس جمهور کشور، بالاترین مقام اجرایی ایران اسلامی مقتدر را به تمسخر بگیرد، و با این کار بهانه دست رسانه های بیگانه دهد که "حکومت ایران اگر اقتدار داشت، کسی که حتی در شهر خودش هم برای نمایندگی مجلس رای نیاورده است به خود اجازه نمی داد اینگونه در یک جمع دانشجویی و پاک، دولتی را که انتخاب اکثریت مردم است به تمسخر گیرد ..."

آقای کواکبیان! انتقاد سازنده که پرچمش را در دست گرفته اید و بر فرق دانشجو می کوبید که اگر انتقاد نکنید، اگر ندانید، با یک آب نبات ترش گولتان می زنند، تا تحریکش کنید معنایش این است؟

 دانشجوی ایرانی می داند، می فهمد و اگر قرار بود گول بخورد امروز حماسه ی نه دی در تقویم ها نمی درخشید جناب آقای صاحب نظر!

چند بار دیگر رسانه های بیگانه و متجاوز از شما برای کمک های بی دریغتان برای تخریب چهره ی کشور تشکر کنند راضی می شوید آقای دکتر؟

مایه ی درد و رنج است که دانشگاه شاهد سخنرانی کسی باشد که زیرکانه با استفاده از لفظ " رهبری فعلی " نوید براندازی حکومت را به دشمنان ایران و اسلام می دهد.

در پایان به فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی که همیشه راه گشا و فصل الخطاب و نصب العین ما بوده و می باشد استناد می کنیم:

در محیط دانشگاه، تحمل و مدارای سیاسی لازم است. تشکلهای دانشجویی نسبت به هم مدارای سیاسی داشته باشند، تحمل سیاسی داشته باشند.

در گیرکردن مجموعه های دانشجویی با هم، نقشه ی خطرناکی است که کشیده شده است باید مراقب باشید.

میخواهند تشکلهای دانشجویی را به جان هم بیندازند. ....

راه مواجه اش هم همین است که مجموعه های دانشجویی، افراد دانشجویی و تشکلهای دانشجویی، حالت مدارا و تحمل داشته باشند.  (فرمایشات در دیدار دانشجویان دانشگاه فردوسى مشهد 25/2/86)

علی ای حال، انتظار می رود اتحادیه انجمن اسلامی مستقل دانشجویان کشور، با درکی درست از مواضع این بیانیه که از باب امر به معروف می باشد نسبت به این گونه فعالیتها به صورت جدی و شفاف مواضع خود را مشخص و ارائه نمایند امید است که انشاءا... زین پس دانشگاه جمهوری اسلامی، که حضرت امام خامنه ای مدظله العالی توقع دارند " فرآورده ی آن نه به نحو استثنا که به نحو قاعده چمران ها باشند " شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشد که حقیقتاً در شأن مسئولین دانشگاه نیست.

والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

آذر ماه 1391  نوشته شده در چهارشنبه 22 آذر 1391ساعت ساعت 21 و 25 دقیقه و 40 ثانیه توسط مهدی ترابی فرد| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin