تبلیغات
دوشیکاچی - اعترافات و اسناد جدید در پرونده مهدی هاشمی


دوشیکاچی

به مالک بگوئیدبرگرددمردم تحمل سختی ندارند،ولی افسوس اینجاست ،مردمی که تاب علی ندارندحجاج درانتظارشان است

یک منبع مطلع اعلام کرد: فرد جدیدی با نام اختصاری (ف.ج) در تحقیقات و بازجویی‌های صورت گرفته اعترافات و اسناد جدیدی را ارائه کرده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندی پیش بود که یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران از دستگیری عناصر و مرتبطین بسیار مهم در پرونده مهدی هاشمی خبر داد.
 
وی در رابطه با دستگیری این افراد عنوان داشت که دستگیری این افراد، کمک بسیار شایانی به رمزگشایی از پرونده مهدی هاشمی خواهد کرد.
 
پس از آن بود كه در جلسه سخنگوی قوه قضاییه، دادستان کل کشور اصل خبر دستگیری عناصر مرتبط با مهدی هاشمی را تأیید کرد.
 
در همین رابطه یک منبع مطلع در مصاحبه با خبرنگار دفاعی - امنیتی باشگاه خبرنگاران، اعلام کرد: فرد جدیدی با نام اختصاری (ف.ج) در تحقیقات و بازجویی‌های صورت گرفته اعترافات و اسناد جدیدی را ارائه کرده است.
 
این منبع مطلع در خصوص اعترافات جدید ارائه شده از سوی (ف.ج) گفت: (ف.ج) در اعترافات خود اسناد جدید، ناب و فوق‌العاده مهمی در خصوص این پرونده را افشا کرده است که از جمله آنها می‌توان به مواردی همچون اخلال در امور اقتصادی کشور، سوء استفاده‌های کلان مالی، اخذ رشوه و جمع‌آوری اسناد و ارائه آنها به بیگانگان اشاره کرد.
 
وی در ادامه اضافه كرد: اعترافات جدید، كمك بسیار شایانی به كشف دیگر ابعاد پرونده خواهد كرد و پرونده با اسناد جدید به مراحل بسیار حساسی رسیده است.
 
به نظر می‌رسد دستگاه قضا به دور از التهابات و فضاسازی‌های خبری، با دقت همه‌جانبه، تمام زوایای پرونده را زیر نظر دارد و در راه تكمیل آن گام برمی‌دارد.

نوشته شده در چهارشنبه 22 آذر 1391ساعت ساعت 21 و 27 دقیقه و 22 ثانیه توسط مهدی ترابی فرد| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin