تبلیغات
دوشیکاچی - ویژه‌نامه‌های سومین جشنواره عمار +دانلود


دوشیکاچی

به مالک بگوئیدبرگرددمردم تحمل سختی ندارند،ولی افسوس اینجاست ،مردمی که تاب علی ندارندحجاج درانتظارشان است

در خلال برگزاری سومین جشنواره مردمی فیلم عمار که یکشنبه‌ی گذشته (۱۰ دی‌ماه) به کار خود پایان داد، از رحیم مخدومی، بهزاد بهزادپور و داوود میرباقری تجلیل شد که ویژه‌نامه‌هایی برای بزرگداشت این هنرمندان و فعالان فرهنگی توسط دبیرخانه‌ی جشنواره منتشر شد.

behzadpour«رحیم مخدومی» معلم و نویسنده که خالق آثار برگزیده‌ای در قالب داستان چون «جنگ پابرهنه» و «نرگس» است به پاس تلاش‌های قلمی‌اش و همچنین «بهزاد بهزادپور» کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس به بهانه فیلم «خداحافظ رفیق»، در افتتاحیه جشنواره عمار مورد تقدیر قرار گرفتند که ویژه‌نامه ای‌ نیز پیرامون فعالیت‌ها و شخصیت این دو فعال فرهنگی منتشر شد.

دانلود ویژه‌نامه بزرگداشت بهزاد بهزادپور و رحیم مخدومی (pdf)

از کارگردان نام‌آشنای سریال‌های تاریخ اسلامی تلویزیون «داوود میرباقری» نیز به دلیل تصویر کردن قابل تحسین شخصیت عمار یاسر در سریال امام علی در اختتامیه جشنواره تقدیر به عمل آمد و ویژه‌نامه‌ای پیرامون فعالیت‌های هنری‌اش منتشر شد.

دانلود ویژه‌نامه بزرگداشت داوود میرباقری (pdf)

mirbaqeriاز ویژگی‌های منحصر به فرد جشنواره عمار اکران‌های خودجوش در دانشگاه‌ها و مساجد شهرهای کوچک وحتی روستاهاست. این اقدام سنت‌شکن که «اکران‌های مردمی» نام گرفت در ویژه‌نامه‌ای که توسط دبیرخانه جشنواره منتشر شد بازتاب یافته است.

دانلود ویژه‌نامه اکران‌های مردمی (pdf)نوشته شده در سه شنبه 12 دی 1391ساعت ساعت 20 و 53 دقیقه و 45 ثانیه توسط مهدی ترابی فرد| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin