تبلیغات
دوشیکاچی - دریافت وام 50 میلیونی برای ساخت مسكن


دوشیکاچی

به مالک بگوئیدبرگرددمردم تحمل سختی ندارند،ولی افسوس اینجاست ،مردمی که تاب علی ندارندحجاج درانتظارشان است

وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیان برای در یافت وام 50 میلیون تومانی ساخت مسکن به بانك مسكن مراجعه و با سپرده گذاری می توانند این وام را دریافت نمایند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران علی نیكزاد با بیان اینكه دولت و مجلس باید در جهت خانه دار كردن مردم حركت كنند گفت: ایران هیچ مشكلی در بخش توانمندی پیمانكاران  و مسكن با حمیات دولت ومجلس ندارد.
 
وی ادامه داد:  ساخت 4 میلیون و 300 واحد مسكونی در كشور شروع شده كه 2 میلیون 300 هزار واحد از آن افتتاح و 2 میلیون و300 هزار واحد نیز در حال ساخت است.
 
نیكزاد در ادامه تصریح كرد: امسال یك میلیون و 500 واحد افتتاح و تنها 800 هزار واحد برای سال آینده باقی می ماند.
 
وزیر راه وشهرسازی در ادامه یادآور شد: سعی خواهیم كرد با حداقل مانده ،واحدهای مسكونی را به دولت یازدهم تحویل دهیم.
 
وی در ادامه اظهار داشت: دولت در حال حاضر باید از مسكن حمایت نماید.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه وام 50 میلیون تومانی مسکن، وام ساخت است که  باید متقاضیان برای دریافت این وام به بانک مسکن مراجعه کنند افزود:  متقاضیان باید برای سپرده‌گذاری حساب باز کنند و تا سقف 50 میلیون تومان وام ساخت بگیرند.
 
نیكزاد با بیان اینکه این وام تنها برای ساخت است ،اظهار داشت : برای آنکه در بخش مسكن مشکلی ایجاد نشود امیدواریم با اجرای این طرح و شروع ساخت و سازها چرخه اقتصادی بچرخد چراکه با ساخت هر واحد مسکن سیمان، آجر و لوازم خانگی به چرخه اقتصادی می‌افتد.
 
وی افزود: متقاضیان باید 30 میلیون تومان سپرده‌گذاری کنند و 20 میلیون تومان وام بگیرند که در مجموع 50 میلیون تومان وام ساخت محاسبه می‌شود.

نوشته شده در سه شنبه 17 بهمن 1391ساعت ساعت 20 و 32 دقیقه و 52 ثانیه توسط مهدی ترابی فرد| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin