تبلیغات
دوشیکاچی - درج قیمت های جدید خودرو در سایت 124


دوشیکاچی

به مالک بگوئیدبرگرددمردم تحمل سختی ندارند،ولی افسوس اینجاست ،مردمی که تاب علی ندارندحجاج درانتظارشان است

عضو کمیته قیمت گذاری خودرو با بیان اینکه هیچ خودرویی بالاتر از قیمت بازار آن قیمت گذاری نمی شود گفت: ظرف مدت 6 ماه فاصله قیمتی بازار آزادو محاسباتی خودرو از بین می رود و خودروسازان متعهدشدند که استمرار تولید داشته باشند و عرضه محصولات خود را افزایش دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شهرام میرآخورلو امروز درنشست خبری به بیان جزئیات مصوبه اخیر قیمت گذاری خودرو پرداخت و افزود: در این مصوبه مقرر شده قیمت تجاری برای هر خودرو از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تعیین و در سامانه 124 درج شود که این قیمت مابین قیمت محاسباتی خودرو براساس نرخ ارز مبادله ای و قیمت آن در بازار آزاد است.
 
میرآخورلو تصریح کرد: همچنین خودروسازان موظف هستند ما به التفاوت این قیمت تجاری و قیمت محاسباتی را هر سه ماه به خزانه دولت واریز کنند که این مبلغ صرف کمک به صنایع مختلف از جمله قطعه و خودرو می شود.
 
میرآخورلو تأکید کرد: با این روش به طور قطع هیچ خودروسازی تمایل ندارد مابه التفاوتی به دولت پرداخت کند و در نتیجه قیمت تجاری و محاسباتی خودرو به هم نزدیک می شود.
 
عضو کمیسیون قیمت گذاری خودرو با تأکید براینکه در این روش هیچ خودرویی بالاتر از قیمت بازار آن قیمت گذاری نخواهد شد اظهار داشت: ظرف مدت 6 ماه فاصله قیمتی بازار آزادو محاسباتی خودرو از بین می رود و خودروسازان متعهدشدند که استمرار تولید داشته باشند و عرضه محصولات خود را افزایش دهند.
 
میرآخورلو خاطرنشان کرد: برای اینکه قیمت دقیق خودرو در بازار آزاد مشخص شود کمیته ای در سازمان حمایت متشکل از اعضای کمیته قیمت گذاری خودرو مسئولان وزارت خانه و انجمن خودروسازان تشکیل شده و طی 15 روز آینده قیمت انواع خودرو را در بازار آزاد بررسی و اعلام خواهد کرد

نوشته شده در سه شنبه 17 بهمن 1391ساعت ساعت 20 و 34 دقیقه و 46 ثانیه توسط مهدی ترابی فرد| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin